ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА – САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ) « СОНЕЧКО» ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА – САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ) « СОНЕЧКО» ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Поради батькам.

Літній відпочинок з користю!

 

Шановні батьки!

 

Пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах.

 

Найважливіше у дитячому (як і в дорослому) відпочинку – зміна виду діяльності.

 

 

Діти мають багато рухатись, бажано неподалік водойми та на свіжому повітрі. Багатий на вітаміни раціон та сонечко у помірних дозах теж сприятимуть гарному настрою дітей.
 

Кожна поїздка для малолітньої дитини є розвиваючою. Зміна місця, зміна обставин – дуже гарно стимулюють центральну нервову систему, аби дитина зробила «стрибок» у своєму розвитку. Головне, щоб це не був замкнений простір.

 

 

Влітку сім’ї часто бувають «на природі». Природа буває різною. Наприклад, дача — це справжня природа.

 

«Пікнік» — от як це називається, коли вся родина на природу їде. Збираються на цю поїздку всі дружньо. Діти іграшки збирають, тато — спортивне й похідне спорядження, а мама — великий рюкзак з продуктами.

Отже, виїжджаючи на дачу, використайте час з користю.

На природі можна навчити:

 • самостійності;
 • нічого не боятися;
 • плавати, бігати, стрибати;
 • багаття розпалювати (тих дітей, що доросліші)-,
 • розширювати знання про рослин, тварин, природні явища;
 • отримувати емоційне задоволення..

 

 

 

Добре проведене літо — запорука доброго здоров’я, високої працездатності та відмінного настрою.

 

Психологи рекомендують дотримуватися таких основних моментів на канікулах:

 

 • Організуйте для вашої дитини правильний розпорядок дня (режим), дотримуйтеся його щодня;
 • Нехай у неї завжди під рукою будуть різні фарби, фломастери, олівці, пластилін і глина. Яскраві, соковиті фарби на малюнках говоритимуть про те, що з дитиною все добре.
 • Відвідайте з малюком всі музеї вашого міста.
 • Бувайте більше на свіжому повітрі. Познайомте дитину з комахами. Особливості поведінки комах, незвичне забарвлення, способи польоту викликають великий інтерес у дітей. Спостереження за комахами сприяє розумінню дітьми взаємозв’язків живої і неживої природи і дбайливого ставлення до неї.
 • загартовування дітей влітку дає широкі можливості для батьків зміцнити їх  організм. Систематичне, регулярне загартовування  сприяє підвищенню фізичної і розумової працездатності дитини, а також зміцнює його нервову систему.
 • В комплекс загартувальних процедур входять: водні процедури, повітряні ванни, сонячні ванни, прогулянки, заняття активними видами спорту, рухливі ігри. Ці процедури повинні застосовуватися відповідно до віку і стану здоров’я дитини, тому в кожному конкретному випадку їх вибір повинен бути індивідуальним. У разі наявності у дитини будь-яких серйозних проблем зі здоров’ям, перш, ніж почати його загартовувати, потрібно обов’язково проконсультуватися з цього питання у педіатра.
 • Читайте дітям вірші, оповідання, казки, загадуйте загадки.
 • Відпочити зі своєю дитиною — це чудова можливість побути з нею наодинці, подивитися на неї іншими очима, порадіти тому, як вона виросла і як багато її цікавить.

 

Гарного Вам відпочинку


Гарного відпочинку!

 

 

  

   

                                            

 

                                                                         

Логін: *

Пароль: *