ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА – САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ) « СОНЕЧКО» ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА – САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ) « СОНЕЧКО» ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Історична довідка

ПЕРШОТРАВНЕВИЙ  ЗАКЛАД  ДОШКІЛЬНОЇ  ОСВІТИ

(ЯСЛА – САДОК  КОМБІНОВАНОГО ТИПУ)

« СОНЕЧКО» ВИЗИРСЬКЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Загальні відомості

Адреса  закладу дошкільної освіти: 67541, Одеська область, Лиманський район, с.Першотравневе, вул.Учительська 1

  Електронна адреса: yaroslavazhitnik @ukr.net

  Сайт навчального закладу: pershotravneve-sonechko.dytsadok.org.ua

Тел/факс:    (04855)99203

Тип закладу: заклад  дошкільної освіти

Мова навчання: українська

Дітей : 108

Груп: 8  

Педагогічних працівників: 15

Технічних працівників: 34     

         

Директор:  Житник Ярослава Іванівна

Стаж роботи на посаді: 26 років

Загальний стаж роботи:  44 роки

Число, місяць і рік народження: 23 березня 1958  року

Освіта:  вища, Запорізький  Державний педагогічний інститут , 1982 рік, викладач дошкільної педагогіки і психології, методист  з дошкільного виховання, Чернівецьке педагогічне училище , 1976 рік, вихователь  дитячого садка. 

Має другу   кваліфікаційну категорію .

Історична довідка

      Першотравневий дитячий  садочок  № 1 був  заснований в лютому 1977 р.  на 280 місць .

В дитячому садочку    працювали 12 груп , з них 4 групи раннього віку.

З 1994 року , в роки економічних труднощів в країні ,  з низьким показником народжуваності дітей по Першотравневій сільській раді , в дошкільному закладі було проведено значне скорочення чисельності  груп  та кадрів  із-за відсутності  дітей.

На протязі 1995-1998 року було скорочено  10 груп.

На протязі 1999-2001 року  в дитячому садочку працювала одна змішана група з кількістю дітей 20 осіб, 3 вихователя , 4 техпрацівника.

З 2001 року  ситуація в дитячому садочку почала поліпшуватися.

За період 2001-2004 року  в дошкільному закладі  було відкрито ще 3 групи (рішення Першотравневої с/р  №  164 від 30.07.2001 – однієї групи, № 135 від 21.08.2004 на відкриття двох груп) із-за збільшення значної кількості заяв  батьків.

Черга дітей в дитячий садочок постійно зростала.

За  період 2005-2007 рр   в дошкільному  закладі було відкрито додатково  3 дошкільні групи.

 На кінець 2007 року  чисельність дітей склала  155 осіб.

В 2016 році  було відкрито ще 3 групи дошкільного віку, з них одна група - логопедична .

З 2016 по 2019 р.р. в закладі функціювали 9 вікових груп.

28.10.2016 року  дошкільний заклад  перейменовано  на Першотравневий  дошкільний навчальний заклад( ясла - садок комбінованого типу)  «Сонечко» 

Першотравневої сільської ради Лиманського району Одеської області.

У вересні 2019 року  одну групу було закрито із-за відсутності дітей.

17.01.2020  року на Першотравневий  дошкільний навчальний заклад( ясла - садок комбінованого типу)  «Сонечко» Першотравневої сільської ради  Лиманського району Одеської області  перейменовано  на Першотравневий   заклад дошкільної освіти ( ясла - садок комбінованого типу)  «Сонечко» Визирської  сільської ради  Лиманського району Одеської області  .

На сьогоднішній день в дошкільному закладі , в умовах адаптивного карантину, працює 8 вікових груп з обмеженою кількістю дітей. Списочний склад дітей становить  84  дитини.

Черга в ЗДО « Сонечко»- відсутня.

 

 

 

 

Пріоритетні напрямки роботи закладу

1.Збереження та зміцнення   фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей  шляхом   діагностування  , реабілітації, систематичного планового оздоровлення.

2. Формування  стійкої мотивації  педагогів  до самоосвітньої  та творчої діяльності , до роботи в умовах  оновленого змісту  та реалізації  особистісної орієнтованої  моделі дошкільної освіти.

3. Забезпечення  необхідних умов  для продуктивної  інтелектуально-пізнавальної  діяльності дітей  з урахуванням  їх стану здоров’я,  особливостей розвитку, інтересів , потреб.

 

   Основною місією діяльності коллективу  є  любов до дитини, прагнення   піклуватися про її здоров'я та настрій , організувати  виховання і навчання таким , щоб приносило дітям радість  та задоволення.

 Вихованці ЗДО «Сонечко» є постійними  учасниками та призерами  районних конкурсів, зокрема: «Малі олімпійські ігри», конкурс на кращий  дитячий малюнок  на тему «Вогонь  - друг, вогонь -  ворог», музичний конкурс «Сузір’я  талановитих дошкільнят».

В 2019 році  педагогічний колектив   приймав  активну участь у Фестивалі  педагогічної майстерності Визирської громади  « З любов’ю до дітей», де вихователь Власюк Н.В. зайняла почесне  третє місце.

У серпні  2020 року  педагогічний колектив закладу  прийняв активну участь в музичному он-лайн конкурсі « Таланти Визирської  громади»,  де зайняли

також почесне третє місце.

Першотравневий ЗДО « Сонечко»  має розвинену матеріально-технічну базу:  методичний кабінет,   музичну залу, фізкультурну залу, фізкультурний майданчик, ігрові майданчики, медичний  кабінет.

В 2019 році  обладнано  логопедичний кабінет.

 

 

Директор Першотравневого ЗЛО « Сонечко»                       Ярослава ЖИТНИК

 

 

 

                                            

 

                                                                         

Логін: *

Пароль: *